życie to jednakże nieustannie przepiękna bajka i nieomal każdego dnia dostarcza wielu przepiękności pod warunkiem noszenia przy dupie brzytwy na czerwonokrwiste poziomki
Blog > Komentarze do wpisu

wzajemność ruchania

Od dawna wyznaję nieco przewrotną ale jak dotychczas skuteczną zasadę postępowania w łożku z kobietami. Zasada opiera się w zasadzie na regule wzajemności, która lepiej lub gorzej funkcjonuje w każdej osobie, nawet jeżeli ta osoba nie specjalnie zdaje sobie z tego sprawę. Można to również opisać na regule trzeciej zasady termodynamiki. Mówiąc jak człowiek, im wiecej mężczyzna włoży w ciało kobiety energii sympatycznej i kinetycznej oraz wyobraźni tym wiecej od niej otrzyma w zamian. Reguła działa w każdym przypadku, chociaż ma pewne ograniczenia u żon i wielkie ograniczenia u zołz. Niestety ta reguła działa w jedną praktycznie stronę, bo moc włożona przez kobietę w mężczyznę niekoniecznie przynosi efekt oczekiwany.

Przypadkowy sex z przypadkową kobietą, w dziewiędziesięciu dziewięciu przypadkach jest do dupy. Jednak spełnia rolę zasadniczą, czyli oczyszcza organizm z nadmiaru spermy. Jednak czy tak naprawdę o to chodzi, bo przecież to można uczynić innymi sposobami. Kobietę do dobrego sexu trzeba przez pewien czas przygotowaywać w tajemnicy przed nią samą. Można nazwać to rozpoznaniem przez ruchanie. Każda kobieta ma przyzwyczajenia seksualne po poprzednim kochanku. Swoich własnych przyzwyczajeń nie ma. Ma za to oczekiwania. Najważniejszym oczekiwaniem jest potrzeba doznawania orgazmu, pod warunkiem, że już wie co orgazm jako stan odmiennego stanu świadomości oznacza. Powszechność znania stanu orgazmu nie jest specjalnie wysoka wśród kobiet. Wiedzą mniej wiecej gdzie dzwoni ale jak to dzwonienie powinno naprawdę wyglądać to niekoniecznie.

Przyzwyczajeń z poprzedniego kochanka nie należy w żadnym wypadku karczować od razu. Niech kobieta pokaże co potrafi i trzeba jej w tym zdecydowanie pomóc. Kiedy jej ciało oswoi sie już z nowym kutasem, kiedy za jego przyczyną osiagnie stan przyjemności, zacznie powoli zapominać o swoich przyzwyczajeniach z dawnych poruchiwań. Wykorzystując cały wachlarz instrumentów danych przez boga, to jest język, wszystkie dziesięć palców u rąk oraz na końcu samego kutasa, wprowadza się jej ciało w stan rozluźnienia i oczekiwania. Weźmy na przykład nogi, z przyczyn mi bliżej nieznanych silną tendencją jest ich zaciskanie przy kazdej okazji, jakby maniakalnie broniły dostępu do pizdy, nawet wtedy kiedy ona sama tego chce. Nawet jak nieco nogi rozchylą, to w trakcie ruchania nogi samoczynnie się zaciskają. Próby ich rozlożenia są mozolne i niekoniecznie przynoszą efekt oczekiwany. Ale już dobranie się językiem do pełnej zawartości pizdy rozchyla nogi możliwie najszerzej. Tak jaby nie lekały się wibrujacego języka ale obawiały się wywijania kutasem w środku. Wyplenienie swoistego usztywnienia nóg, bioder i calego ciała kobiety jest stanem niezbędnym do dobrego ruchania.

Powiedzmy otwarcie. Dobrze wyruchana kobieta dzisiaj, jutro jest gotowa spełnić wszystkie oczekiwania i fantazje mężczyzny. Jak czegoś nie chce czynić dzisiaj, z nieukrywaną rozkoszą uczyni jutro lub pojutrze. Ale za kazdym razem musi poczuć sie dobrze wyruchana lub po prostu zerżnięta. Wówczas jej wyobraźnia usilnie pracuje nad jej ciałem i świadomością, że chce jeszcze wiecej takich doznań ale aby je otrzymać musi się odwzajemniać przede wszystkim otwartością. Taki stan nie jest możliwy do osiagnięcia mówieniem czy namawianiem, na słowa z tej sfery kobieta jest głucha jak pień stuletniego dębu. Za to uwaznie wsłuchuje się w zaśpiewy swojej usatysfakcjonowanej pizdy.

Aby zaciągnąć kobietę do łoźka trzeba dużo i dobrze gadać to, co własnie chce usłyszeć. Ale aby pierdolenie z nią oznaczało wielką przyjemność trzeba działać, by ją do tego przygotować, a potem wykorzystywać bezwzględnie jej przyzwyczajenie do przyjemności wynikających z pierdolenia, ruchania, posuwania, kochania i jebania. Mniemanie kobiet, że są znakomitymi kochankami jest równie często błędne jak mężczyzn, że są najlepszymi ogierami i jebakami. Przepiękność ruchania dzieje się tylko i wyłącznie pomiędzy konkretną kobietą a konkretnym mężczyzną w określonym czasie, a do tego jest bardzo przydatna i użyteczna wiedza zdobyta wcześniej. I wbrew temu co się powszechnie mówi ale już nie sądzi, wielkość kutasa ma ogromne znaczenie w ruchaniu jak również budowa i przestrzeń pizdy, która ma być ruchana.

Anatomia podlega prawu grawitacji, czyli podświadomie albo się wzajemnie przyciąga albo odpycha, a właściwy kierunek ruchu jest możliwy do rozpoznania po pewnym okresie czasu. Długość tego czasu jest bardzo względna i nawet jego maksymalne skrócenie nie powoduje braku odczuwanej przyjemności, jeżeli sex tak czyniony nie jest całkowicie przypadkowy.

wtorek, 22 listopada 2005, randalkk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2005/11/22 13:43:11
jak nic moj ulubiony blog.
-
2005/11/22 14:37:03
tez tak to widze
-
2005/11/22 15:55:16
Fakt dobrze wyruchana kobieta zrobi wszystko. I oczywiście prosta zasada im więcej włożysz tym lepiej wyjmiesz działa tutaj na pewno. Mam tylko jedno pytanie? Dlaczego faceci tak rzadko zdają sobie z tego sprawę? Dlaczego boją się kobiet, co do których istnieje podejrzenie, że mogą być od nich lepsze w łóżku? (cokolwiek to wg nich oznacza)
-
2005/11/22 16:38:44
tylko czemu to cholera nie dziala w druga strone? hm?
-
Gość: gHk, 80.54.200.*
2005/11/22 19:45:16
hmm dobrze ze chociaz w jedna strone dziala :) .

hm kobiete trzeba lekko przymusic do przyznania sie do swych ukrytch pragnien.
i potem bardzo jest z tego zadowolona wrecz szczesliwa.. :)

:P h eep :)

zagladam tu codziennie. :P i nie trzeba czytac tego by wiedziec wszystko . ale uwagi praktyczne są cenne.. :P

chyba sobie kiedys oprawie i na regale postawie :) .. :)

ps.2.
czytajac samotnosc w sieci czy martyne. pana wysniewskiego smiem twierdzic ze nic odkrywczego i pociagajacego nie wymyslil ani nie napisal.
A
tutaj mam codziennie prawie nowy ciekawy rozdzial .

dziekuje
-
2005/11/23 11:09:03
he, he, he....
"ruchanie" to swietna gimnastyka odchudzająca, kto uprawia ten wie....otyłość mu nie grozi.
-
2005/11/23 12:37:48
=)
za każdym razem kiedy sobie przyjdę poczytać ;P dowiaduję się czegoś nowego ;O
pozdrawiam Ania!
-
2005/11/23 15:44:14
ja też, ale za późno - gdybym to ja wcześniej wiedział...
-
2005/11/23 23:28:36
a najśmieszniejsze jest to, preziesie, że my wciąż na nowo koło odkrywamy. Prawdziwe to i.. tak [ w moim mniemaniu] oczywiste - że banalne.
czyżby dlatego własnie tak mało było tego w tzw "życiu"?
-
Gość: kiki, *.internetdsl.tpnet.pl
2007/08/30 19:53:37
mam pytanko jak mam zaciągnąc kobiete do łożka gdy ją dobrze znam i baardzo mi sie podoba a nioe wiem jaak jej to powiedziec jest ode mnie starsza i jest cudna chciałb7ym sie z nią kochac jak to zrobi jak jej to powiedziec??;p